Valvula me kënd të drejtë WCB PN25 DN200

Përshkrim i shkurtër:

Detajet e pjesës: 1. Emri i produktit: WCB PN25 DN200 Valvula me kënd të drejtë 2. Procesi i hedhjes: Hedhja e dyllit të humbur, derdhja e investimeve, derdhja e saktë, derdhja e xhamit të ujit, derdhja dhe përpunimi i solucionit silicë.3. Materiali: Çeliku me aliazh të ulët, Gize me karbon, Çelik inox, Çelik inox rezistent ndaj nxehtësisë, Çeliku i aliazhuar, Çeliku i karbonit, Hekuri duktil, Gize gri, Gize kundër konsumit, Gize me krom të lartë.4.Standardi i materialit: ASTM, AISI, DIN, BS, JIS, NF, AS, AAR, ISO, GB, etj. 5. Madhësia maksimale: 800 mm.6.Tregtia ...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Detajet e pjesës:
1.Emri i produktit: WCB PN25 DN200 Këndi i drejtëValvula
2. Procesi i hedhjes: Dylli i humburqë hedh, investimqë hedh, saktësiqë hedh, gotë ujiqë hedh, derdhja dhe përpunimi i sol silicës.
3. Materiali: i ulët-aliazh çeliku, Çeliku i derdhur me karbon, Çelik inox, Çelik inox rezistent ndaj nxehtësisë, Çelik aliazh,Çeliku i karbonit,Hekur duktil, Grihekur model, Kundër konsumithekur model, Krom i lartëhekur model.
4.Standardi i materialit: ASTM, AISI, DIN, BS, JIS, NF, AS, AAR, ISO, GB, etj.
5. Madhësia maksimale: 800 mm.
Artikulli 6.Trade: FOB Ningbo ose Shanghai, Kinë.
7. Koha e udhëheqjes: 35-45 ditë (Detajet sipas sasisë së porosisë).
8.Softuer për vizatime: JPG, PDF, Auto CAD, Solid works, ProE, etj.
9. Trajtimi me nxehtësi: Shuarje me frekuencë të lartë, shuarje me frekuencë të mesme, karburizim dhe shuarje, shuarje me vaj, shuarje me ujë, shuarje me gaz, normalizim, kalitje, pjekje etj.
10. Kapaciteti i përpunimit: qendra e përpunimit CNC, torno, frezë, makine shpimi, makine e mërzitshme, makine bluarëse dhe kontraktimi i jashtëm me përpunimin tonë të audituarfurnizuesis sipas specifikimeve të vizatimit.
11. Trajtimi sipërfaqësor: Veshje me Zn të ftohtë/të nxehtë, trajtim për nxirje, plating me Cr, pluhurveshje, Bojë kundër ndryshkut, Bojë sipërfaqësore, Ujë i veshur kundër ndryshkut, Vaj kundër ndryshkut, etj.
12.Inspektimi: Zbatohet me prova shkatërruese dhe jo shkatërruese, duke përfshirë analizën kimike, inspektimin dimensional, testin e vetive mekanike, vëzhgimin metalografik, testin e fortësisë.Ne gjithashtu bashkëpunojmë me laboratorët ndërkombëtarë të testimit të palëve të treta për t'u siguruar që të gjitha kërkesat e klientëve tanë janë përmbushur.
13. Paketimi: Kartoni druri, kuti tymosjeje ose kompensatë, kuti metalike ose sipas kërkesave të klientëve.
14.Certifikata e Sistemit të Cilësisë: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.
15. Fusha e Shërbimit: Performanca në industritë e Pajisjeve Bujqësore, Përpunimit të Mineraleve, Pajisjeve Minerare, Industrisë së Naftës dhe Gazit, Angazhimit në Tokë dhe Pajisjeve të rënda, Industrisë së Automobilave, Industrisë Hekurudhore, Industrisë së Ndërtimit të Anijeve, Industrisë së Energjisë së Çimentos, etj.
16. Produktet kryesore:Valvulaguaskë,Valvula, Korniza mbështetëse e ekskavatorit, pllakë e rreshtimit të makinës shkumëzuese, tehu i makinës me goditje me goditje, dado e makinerisë me goditje me goditje, shufra dhe pllaka hekurash, pjesë dërrmuese dhe grirëse, pjesë rezistente ndaj konsumit, pajisje hidraulike,Valvula& Pjesët e pompës, Dhëmbët dhe Përshtatësit e Kovës dhe pjesët e tjera të derdhjes.
Mirë se vini të na kontaktoni nëse ka ndonjë projekt të pjesës casting!

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    WhatsApp Online Chat!